Hledat

Naše obchodní značky

Abychom dokázali splnit nejvyšší kvalitativní požadavky našich zákazníků, nabízíme našim uživatelům do dílen či průmyslu v oblasti upevňování a obalové techniky pouze prověřené a zavedené značky předních výrobců v těchto oborech.

J. KIHLBERG

Kihlberg je přední výrobce sponkovacích přístrojů a spon pro upevňování v oblasti automatizované a ruční výroby. Je specialistou pro uzavírání kartonů kartonážní sponami. Vysoká kvalita a dlouhá životnost výrobků od Josef Kihlberg spočívají v dlouholetých zkušenostech a hlubokých znalostech. V roce 2016 Kihlberg slaví 175. výročí působení v tomto odvětví průmyslu.


AERFAST

Značka AERFAST je zastoupena v 10 evropských zemí vlastními prodejními organizacemi. K této skupině náleží také 2 výrobní závody ve Francii a v Německu. Značka Aerfast nabízí široký sortiment sponkovaček, hřebíkovaček, automatických šroubováků, komptresorů a rozličné příslušenství. Vedle kvality a spolehlivosti přístrojů se přístroje vyznačují vynikajícím poměrem cena/výkon.


SIMPSON-STRONGTIE

Značka SIMPSON-STRONGTIE® nabízí šroubovací technologii. Široký program páskovaných vrutů jak standartních tak speciálních a příslušných šroubovacích nástavců, umožňuje využití v nejrůznějších oblastech. Rozsáhlá nabídka adaptérů doplňuje dále možnost použití pro mnoho stávajících značek přístrojů a příslušenství.


CAMO PRO

SYSTÉM PRO SKRYTÉ UPEVŇOVÁNÍ PODLAHOVÝCH PRKEN! Umožňuje připravit krásnou podlahu, bez viditelných vrutů, vhodná na chůzi naboso, zabraňuje frézování a praskání povrchu. Speciální hvězdicový šroubovák T15 nabízí více bodový kontakt pro lepší výkonnost a minimalizuje prokluz a opotřebení bitu. Patentovaný tvar spodního závitu vrutu poskytuje vynikající vniknutí do materiálu, kontra závit v horní části přitahuje prkno pevně k nosníku a umožňuje rychlé, přesné a pevné zašroubování.


GETRA

Značka GETRA® je používána v našem širokém sortimentu zařízení v oblasti obalového průmyslu. Produktový program zahrnuje páskovací stroje, různé foliovací a další obalové stroje,spotřební materiál , příslušenství a doplňky.


MAX

Značka MAX nabízí široký sortiment výrobků z oboru upevňovací techniky. Vedle plynových a 8-barových pneumatických přístrojů je MAX vedoucí firmou ve vysokotlaké technologii, tzv High-Pressure-Technologie. Výrobky MAX jsou vyráběné dle JIS standardů, jsou charakteristické svou kvalitou, dlouhou životností a spokojeností zákazníků.


MILWAUKEE

Značka MILWAUKEE® nabízí rozsáhlý sortiment elektrických přístrojů. Nároční uživatelé zde nacházejí kvalitní přístroje, které splňují požadavky kladené na současnou moderní dobu. Program příslušenství Milwaukee® nabíízí rovněž široký sortiment vysoce kvalitních doplňků.


SENCO

Značka SENCO patří na světovém trhu k vedoucím výrobcům pneumatických, elektrických a plynových přístrojů, a rovněž upevňovacího materiálu. Výrobní program mimoto zahrnuje velké množství kompresorů a příslušenství.


STINGER

Značka STINGER nabízí jedinečný sortiment Cap hřebíkovaček a Cap sponkovaček. Cap spojovače s ochranými víčky, jsou koncipovány specielně pro upevňování parozábran, plstí, folií všeho druhu ,apod.


;