Hledat
Pro

SGT90i SENCO 34o plynová hřebíkovačka

s SGT90i, novou a nejvýkonnější plynovou hřebíkovačkou SENCO pro páskované hřebíky, uživatel plně využije a ovládne její zvýšený výkon a zatloukací sílu. To zaručuje účinnost a profesionalitu hřebíkování! SGT90i je určena pro nastřelování hřebíků v pásech s D-hlavou, sklonem 34 ° a s možností nastřelení až 8.000 hřebíků na jedno nabití baterie.

Použití: výstavba krovů, střech, rámování, podlahové krytiny, opláštění a palubky. Mezi další aplikace patří výroba přepravních obalů a balení strojů, výroba palet a oplocení. Skvělá pro každou aplikaci, kde je výhodou bez kabelový a "bez hadicový" přístroj.
Technické vlastnosti: plně komfortní rukojeť; dokonale navržený nos který zaručí, že při výstřelu nedojde k uklouznutí nosu; možnost překrytí nosu plastovou krytkou, která zabrání estetickému poškození povrchu spojovaného materiálu; dvě rychle nabíjecí lithium-iontové baterie s vysokou životností, dvouminutové rychlé nabíjení se rovná 200 výstřelům, takže není třeba žádné zdlouhavé nabíjení; LED indikátor úrovně nabití akumulátoru, který pomáhá uživateli okamžitě rozpoznat úroveň nabití baterie; připojení Bluetooth pro servisní personál.


Dokumenty

Technické specifikace

Objednací číslo
4VS2001N
Hmotnost
3,60 kg
Délka
374 mm
Výška
378 mm
Šířka
108 mm
Způsob nástřelu
Trigger Fire
Úhel zásobníku
34°
Délky
50 - 90 mm
Baterie
Li-Ion
Napájani
7.2V
Hřebíky / plynová kartuš
1 200
Váha plynu
40 gram
;