Hledat

Vazače ocelové výztuže

Vázací drát 0,8 mm

 • RB398 MAX

  RB398 MAX

  MAX RB398 vazač ocelové výztuže - max. průměr výztuže Ø 39 mm

  Akumulátorový vázací přístroj MAX RB398 je určen na vázání ocelové výztuže pro železobetonové konstrukce, případně pro vázání různých konstrukčních prvků. Použití přístroje zvyšuje produktivitu práce a komfort vázání s téměř žádnými náklady na zaškolení obsluhy Součástí dodávky je plastový kufr s 2 bateriemi a nabíječkou.

 • RB218 MAX

  RB218 MAX

  MAX RB218 vazač ocelové výztuže - max. průměr výztuže Ø 21 mm

  Akumulátorový vázací přístroj MAX RB218 je určen na vázání ocelové výztuže pro železobetonové konstrukce, případně pro vázání různých konstrukčních prvků. Použití přístroje zvyšuje produktivitu práce a komfort vázání s téměř žádnými náklady na zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je plastový kufr s 2 bateriemi a nabíječkou.

 • RB518 MAX

  RB518 MAX

  MAX RB518 vazač ocelové výztuže - max. průměr výztuže Ø 51 mm

  Akumulátorový vázací přístroj MAX RB518 je prioritně určen pro zhotovení podlahového topení. Přístroj je možné použít i pro vázání ocelové výztuže pro železobetonové konstrukce, případně pro vázání různých konstrukčních prvků. Použití přístroje zvyšuje produktivitu práce a komfort vázání. Součástí dodávky je plastový kufr s 2 bateriemi a nabíječkou.

Vázací drát 1.5 mm

 • RB655 MAX

  RB655 MAX

  MAX RB655 vazač ocelové výztuže - max. průměr výztuže Ø 65 mm

  Akumulátorový vázací přístroj MAX RB655 je určen na vázání ocelové výztuže pro železobetonové konstrukce, případně pro vázání různých konstrukčních prvků. Použití přístroje zvyšuje produktivitu práce a komfort vázání s téměř žádnými náklady na zaškolení obsluhy Součástí dodávky je plastový kufr s 2 bateriemi a nabíječkou.

MAX Twinwire 2 x 1mm

 • RB441T MAX Twintier

  RB441T MAX Twintier

  MAX RB441T vazač ocelové výztuže

  S vázacím přístrojem nové generace RB441T twintire ušetříte ještě více peněz a času jako s předchozím modelem RB398. Proč? Proto, neboť používá dvojitý drát! Navíc vaše produktivita práce výrazně stoupne, jelikož RB441T dělá uvázání o 30% rychleji! Ostatními výhodami ve srovnání s předchozím modelem jsou zvýšení pevnosti uvázání a snížení spotřeby drátu!

;